09
ژوئن

کابینت های پرطرفدار ایرانی

طرح های کابینت پرطرفدار ایرانی

طرح های کابینت پرطرفدار ایرانی
طرح های کابینت پرطرفدار ایرانی

دوستان و کاربران عزیز سایت آنوبیس  امروز در خدمت شما عزیزان هستیم تا درباره طرح های کابینت پرطرفدار ایرانی صحبت بکنیم و به شما را با تعدادی کابینت آشنا بکنیم و بگوییم کابینت های پرطرفدار ایرانی کدام ها هستند. امیدوارم تا آخر مقاله با ما همراه باشید و از خواندن این مقاله لذت ببرید.

آشپزخانه همان طور که در مقالات قبلی به آن اشاره کردیم قلب خانه شما هست و شما زمان زیادی را در آنجا سپری می کنید پس برای خرید کابینت باید دقت کافی داشته باشید تا بعدا به مشکل نخورید

طرح های کابینت پرطرفدار ایرانی
طرح های کابینت پرطرفدار ایرانی

کابینت های پرطرفدار ایرانی

کابینت جزیره دار

کابینت جزیره از طرح های کابینت پرطرفدار ایرانی است که در آشپزخانه ها استفاده می شود. این کابینت ها در آشپزخانه هایی که متراژ بزرگی دارند استفاده می شود.کابینت های جزیره دارای پیشخوان هستند که می توان از آن برای قرارگرفتن گاز رومیزی یا محل قرارگرفتن لگن ظرفشویی و .. استفاده کرد.

کابینت شبه جزیره

کابینت هایی که در اصطلاح عامیانه به آن ها کابینت اوپن گفته می شود همان کابینت شبه جزیره می باشد. این کابینت در بیشتر خانه ها و آشپزخانه های ایرانی استفاده می شود. و از پیشخوان کابینت به عنوان میزغداخوری نیز استفاده می شود. همچنین زیر این کابینت ها بعضا می تواند خالی باشد یا به صورت کابینت طراحی بشود.

کابینت شبه جزیره
کابینت شبه جزیره

 

کابینت ویترینی

این کابینت ها در واقع کابینت هایی هستند که بیشتر جنبه نمایشی دارند و مثل بوفه هستند و درون آن ها اشیا خاص و قیمتی قرار داده می شود. این کابینت ها در آشپزخانه ها چند جا نصب می شود. و به دو صورت درب شیشه ای یا بدون درب می باشند.

کابینت ویترینی
کابینت ویترینی

 

کابینت ها با طرح باستانی

اگر جز افرادی هستید که به کابینت های سنتی علاقه مند هستید می توانید کابینت هایی با طرح های هخامنشی و … سفارش بدهید. این کابینت ها باعث می شود که آشپزخانه هایتان به شکل سنتی و ایرانی در بیاید. بیشتر در آشپزخانه های بزرگ از کابینت های کلاسیک با طرح باستانی استفاده می شود که باعث زیباتر شدن آشپزخانه می شود.

طرح کابینت پرطرفدار هخامنشی
طرح کابینت پرطرفدار هخامنشی

کابینت های چوبی

افرادی که به ایرانی بودن خود بسیار اهمیت می دهند بیشتر از کابینت های چوبی با طرح منبت استفاده می کنند.این کابینت که جز پرطرفدارترین کابینت های ایرانی است باعث می شود که آشپزخانه حال و هوای سنتی داشته باشد. همچنین شما می توانید در کنار این کابینت ها از پرده و وسایل سنتی استفاده کنید.

کابینت سنتی چوبی
کابینت سنتی چوبی

 

رنگ های پرطرفدار کابینت های ایرانی

رنگ سفید

کابینت با رنگ سفید یکی از پرطرفدارترین رنگ کابینت ایرانی است. بیشتر ایرانی ها در خانه ها از لوازم روشن استفاده می کنند و به این رنگ علاقه دارند. رنگ کابینت سفید دارای انواع مختلف رنگ مات و براق و … را شامل می شود.

کابینت سفید
کابینت سفید

رنگ قهوه ای

کابینت های قهوه ای نیز در بسیاری از خانه ها استفاده می شود. این رنگ کابینت از قدیم در آشپزخانه ها استفاده میشد و جز پرطرفدارترین رنگ ها می باشد. کابینت های قهوه ای نیز با سلیقه خانه های ایرانی بیشتر جور درمیاید و با دکوراسیون خانه ست می باشد.

کابینت قهوه ای
کابینت قهوه ای

 

پر طرفدارترین و رایج ترین کابینت های ایرانی

کابینت هایگلاس

این کابینت یکی از پرطرفدارترین کابینت ها در سبک مدرن می باشد. کابینت هایگلاس ظاهری شفاف و درخشنده دارد. این کابینت پرطرفدار ایرانی به خاطر سطح درخشندگی باعث می شود آشپزخانه هایتان دلباز باشد. همچنین این کابینت ها دارای تنوع رنگی متنوعی هستند.

کابینت ممبران

این کابینت نیز جز کابینت های پرطرفدار امروزه می باشد که در سبک کلاسیک و مدرن استفاده می شود. کابینت ممبران ضد آب می باشند. به دلیل زیبایی و طرح های  متنوعی که دارند این کابینت ها جز کابینت های پر طرفدار امروزی است.

کابینت ام دی اف

جز رایج ترین کابینت های ایرانی می باشد. کابینت ام دی اف دارای قیمت مناسبی است. همچنین تنوع رنگی این کابینت نیز بسیار بالا است. نصب این کابینت ها نیز آسان می باشد و شما می توانید با هزینه کم و نصب آسان برای آشپزخانه هایتان از این مدل کابینت استفاده بکنید.

 

ما در این مقاله شما را با کابینت های پرطرفدار ایرانی آشنا کردیم و انواع کابینت ها و رنگ هایی که در ایران پرطرفدار می باشد را به شما معرفی کردیم و تا حدودی در مورد آن ها توضیح کامل دادیم شما عزیزان می توانید برای اطلاعات بیشتر و یا سفارش و استعلام قیمت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا شما را راهنمایی بکنند.

تماس با ما