31
مه

انتخاب کابینت هایگلاس خوب

چگونه کابینت هایگلاس خوب را تشخصیص دهیم

 

چگونه کابینت هایگلاس خوب را تشخصیص دهیم
چگونه کابینت هایگلاس خوب را تشخصیص دهیم

با سلام خدمت کاربران عزیز سایت آنوبیس امروز در این مقاله میخواهیم در مرود اینکه چگونه کابینت هایگلاس خوب را تشخصیص بدهیم با شما عزیزان حرف بزنیم و نحوه تفاوت کابینت هایگلاس خوب و بد و نحوه تشخیص هایگلاس خوب از هایگلاس بد را به شما توضیح بدهیم. امیدوارم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

همانطور که گفتیم یکی از بهترین کابینت های مدرن کابینت هایگلاس می باشد. این کابینت درخشنده و شفاف می باشد و این صفحه شفاف این کابینت باعث می شود نور به زیبایی در محیط آشزخانه پخش شود و باعث زیبایی محیط آشپزخانه بشود. این کابینت ها دارای تنوع زیادی هستند. در این مقاله ما در مورد اینکه کدام یک از این کابینت هایگلاس مناسب است و بسیار مقاوم می باشد با شما صحبت می کنیم.

چگونه کابینت هایگلاس خوب را تشخیص دهیم
چگونه کابینت هایگلاس خوب را تشخیص دهیم

هایگلاس از چه چیزی تشکیل شده است

هایگلاس از ام دی اف تشکیل شده است و خود این ام دی اف ها از ضایعات و خرده های چوب تولید می شود که این خرده چوب ها در کارخانه با چسب رزین و با فشار به هم میچسبد.  بعد از آماده شدن ام دی اف روی این ورق ها روکش پلاستیکی گلس چسبانده می شود و هایگلاس ما آماده می شود.

با اینکه این روکش ها شبیه شیشه شفاف و درخشنده هستند ولی خصوصیات آن ها مثل پلاستیک می باشد. وزن این ورق ها هم سبک می باشد. همچنین این روکش ها دارای تنوع رنگی زیادی هستند.

کابینت هایگلاس خوب
کابینت هایگلاس خوب

 

تشخیص کابینت هایگلاس خوب

زمانی که کابینت هایگلاس تولید می شود ممکن است در مراحل تولید آن کم کاری شود و محصول تولید شده دارای کیفیت مناسبی نباشد. به عنوان مثال ممکن کیفیت چسب یا چسباندن روکش روی ام دی اف و … به خوبی انجام نشود. همه این ویژگی ها باید در انتخاب کابینت هایگلاس مدنظر ما باشد.

کابینت هایگلاس خوب باید ظاهر شفاف و درخشنده داشته باشد و هرچقدر میزان شفافیت بیشتر باشد کیفیت این کابینت عالی می باشد. و اگر این کابینت ها دارای لکه هایی رویشان باشد به این معنی می باشد که کیفیت این کابینت ها بسیار پایین است.

چگونه کابینت هایگلاس خوب را تشخیص بدهیم
چگونه کابینت هایگلاس خوب را تشخیص بدهیم

 

یکی از ویژگی های اصلی که میتوانیم کابینت هایگلاس خوب را تشخیص بدهیم سطح صاف و صیقلی آن می باشد. و در اصل سطح آن ها موج دار نیست. و اگر در زیر نور به آن نگاه کنید مشاهده می کنید که کاملا صاف می باشد. و این ویژگی یکی از اصلی ترین بخش کابینت هایگلاس می باشد چرا که زیبایی این کابینت ها همین سطح صافی گلاس می باشد.

اگر گلاس به کار رفته در کابینت ها با کیفیت باشد موقع برش کاری زیر فشار دچار لب پریدگی نمی شود و برعکس اگر کیفیت این روکش پایین باشد لب پریدگی ها را روی کابینت ها مشاهده خواهید کرد.

هایگلاس خوب
هایگلاس خوب

 

چسب های بکار رفته برای چسباندن روکش کابینت ها اگر بی کیفیت باشد مشاهده خواهید کرد که از روی ام دی اف جدا می شوند بنابرین چسب های با کیفیت نیز در استفاده برای برای کابینت ها خیلی مهم است.

کابینت هایگلاس با کیفیت قیمت بالاتری نسبت به کابینت هایگلاس بی کیفیت دارد بنابرین زمانی که که قیمت این کابینت ها بسیار پایین باشد متوجه بشوید که دارای کیفیت پایینی هستند.

 

اگر هایگلاس ها مرغوب نباشد در مدت زمان کم بعد از استفاده و پخت و پز دچار رنگ رفتگی خواهند شد. و این رنگ رفتگی بیشتر در سمت فر و گاز می باشد پس یکی از راه های تشخیص کیفیت کابینت رنگ رفتگی آن ها بعد از استفاده می باشد.

و یکی از روش های تشخیص کابینت هایگلاس خوب این است که این کابینت ها را از شرکت های معتبر سفارش بدهید. چون این شرکت ها هیچ وقت اعتبار خود را به خاطر استفاده از مواد بی کیفیت زیر سوال نمیبرند.

انواع هایگلاس طرح دار و ساده

کابینت های هایگلاس در دو مدل ساده و طرح دار می باشند که بسته محیط آشپزخانه و سلیقه شما می توانید از هرکدام از این ها استفاده کنید. یکی از زیباترین کابینت های طرح دار پرطرفدار در این نوع کابینت مدل طرح چوب می باشد.

حتما توجه کنید که موقع خرید کابینت طرح دار دقت داشته باشید تا کابینت مواج نخرید و سطحی صاف داشته باشند.

 

دوستان عزیز در این مقاله تا حدودی در مورد چگونگی تشخیص کابینت هایگلاس خوب با شما حرف زدیم و نحوه تشخیص هایگلاس خوب و بد توضیح دادیم. از این به بعد شما می توانید هنگام خرید کابینت به این موارد دقت کنید. همچنین تیم ما آماده مشاوره به شما عزیزان در انتخاب کابینت مناسب می باشد.

 

برای گرفتن قیمت و مشاوره با ما در تماس باشید