انتخاب رنگ مناسب کابینت ممبران
02
ژوئن

رنگ مناسب کابینت ممبران

انتخاب رنگ مناسب کابینت ممبران

 

انتخاب رنگ مناسب کابینت ممبران
انتخاب رنگ مناسب کابینت ممبران

با سلام و درود خدمت دوستان و کاربران سایت آنوبیس امروز در خدمت شما عزیزان هستیم تا شما را با کابینت های ممبران و رنگ های زیبا کابینت های ممبران آشنا بکنیم تا شما بتوانید بعد از خواندن این مقاله در انتخاب رنگ مناسب کابینت ممبران مشکلی نداشته باشید و بتوانید رنگی را انتخاب بکنید که دکوراسیون آشپزخانه هایتان را زیبا بکنید.

انتخاب رنگ مناسب کابینت ممبران

چون کابینت بخش اصلی آشپزخانه و خانه می باشد بنابرین انتخاب بهترین کابینت بسیار حائز اهمیت می باشد. انتخاب رنگ و کابینت مناسب می تواند یک فضای دلنشین را برای شما و کل خانواده ایجاد کند پس دانستن و شناختن کابینت ها و رنگ ها جز اساسی ترین بخش ها می باشد.

 

انتخاب رنگ مناسب برای کابینت ممبران
انتخاب رنگ مناسب برای کابینت ممبران

مرحله انتخاب کابینت ممبران

در اول باید شما مشخص بکنید که کابینت سفارشی یا معمولی می خواهید که این انتخاب با بودجه شما یا محیط آشپزخانه شما و … شما مشخص می شود. بعضا ممکن است شما از کابینت های آماده در کابینت فروشی ها خوشتان بیاید پس با دقت باید تمامی موارد را بررسی بکنید تا از هزینه های اضافی جلوگیری بکنید.

کابینت معمولی

این کابینت ها در رنگ ها و اندازه های خاصی در بازار هستند که یکی از سریع ترین راه های انتخاب کابینت و نصب آن ها همین روش می باشد. این کابینت ها همچنین دارای قیمت ارزان تری هستند. اما کابینت معمولی شما را تا حدودی محدود می کند و شما انتخاب وسیع تری نخواهید داشت.

انتخاب رنگ مناسب کابینت ممبران
انتخاب رنگ مناسب کابینت ممبران

کابینت سفارشی

این نوع کابینت با توجه به انتخاب شما ساخته می شود. ساخت این کابینت ها کمی زمان بر است ولی از لحاظ انتخاب شما محدود نیستید و می توانید طرح ها و رنگ های مختلفی را سفارش بدهید. کابینت های سفارشی قیمت بالاتری دارند. ولی کابینت های سفارشی چون بسته به انتخاب شما ساخته می شوند پس محیط آشپزخانه با سلیقه شما همخوانی خواهد داشت.

رنگ مناسب کابینت ممبران
رنگ مناسب کابینت ممبران

فضای ذخیره کردن وسایل در کابینت

یکی از بزرگترین مشکلات امروزی فضا و متراژ محیط آشپزخانه می باشد چرا که  متراژ های خانه کم می باشد و مردم وسایلی زیادی دارند و خواسته آنان استفاده از کابینت هایی است که وسایل زیادی را در خود جا بدهد. پس باید در انتخاب کابینت خیلی دقت به خرج بدهیم. شما باید تعدادی مسائل را مثل متراژ و فضای آشپزخانه و سلیقه و … را بررسی بکنید.

فضای کابینت ممبران
فضای کابینت ممبران

درب های کابینت ممبران

درهای کابینت ممبران در طرح های مدرن و کلاسیک و رنگ های متنوع تولید می شود. و شما بسته به سلیقه خود می توانید از این مدل ها انتخاب بکنید. در کابینت های سفارشی شما انتخاب زیادی دارید. ولی در کابینت آماده شما در انتخاب محدود هستید.

رنگ کابینت ممبران

رنگ یکی از مهم ترین بخش انتخاب کابینت ممبران می باشد و شما باید در انتخاب آن دقت کافی داشته باشید. و بر اساس اینکه این رنگ کم تر استفاده می شود و … تصمیم نگیرید. کابینت های ممبران با رنگ خنثی و روشن بیشتر مورد قبول مشتریان می باشد همچنین رنگ مشکی با ترکیب رنگ های خنثی و سفید نیز امروزه بیشترین استفاده را دارد.

کابینت ممبران با رنگ هایی مثل آبی و سبز و … می تواند منحصر به فرد بودن شما را نشان دهد ولی باید به این نکته دقت کنید که ممکن است در مدت زمان کم از آن ها خسته بشوید. شما باید در انتخاب رنگ کابینت ممبران دقت داشته باشید چون شما هرروز و در طول شبانه روز این کابینت ها را مشاهده می کنید.

انتخاب رنگ کابینت ممبران
انتخاب رنگ کابینت ممبران

توصیه ما به شما عزیزان این هست که سلیقه خود را در نظر بگیرید و نسبت به سلیقه و حرف دیگران تصمیم نگیرید چون شما هرروز در آن خانه زندگی می کنید و اگر رنگ انتخابی مناسب سلیقه شما نباشد بعدا پشیمان خواهید شد.

 

کابینت ممبران سفید

نکات مثبت

کابینت سفید در بیشتر خانه ها دیده می شوند و خیلی از افراد از این رنگ استفاده می کنند. چون رنگ سفید همیشگی است و کم تر از مد می افتد. همچنین روی کابینت های سفید می توان طرح های سنتی و کلاسیک را پیاده سازی کرد.

نکات منفی

در کابینت سفید ممبران نگهداری و نظافت مشکل است و زود به زود کثیف می شوند و باید از آن ها زیاد مراقبت کرد. همچنین لک هایی که روی کابینت های سفید ایجاد می شود به سختی پاک می شود.

رنگ سفید کابینت ممبران
رنگ سفید کابینت ممبران

 

کابینت ممبران آبی

رنگ آبی طبق نظر روانشناسان بسیار آرام بخش است بنابرین اگر شما در انتخاب کابینت آشپزخانه خود از رنگ آبی استفاده بکنید باعث ایجاد محیط آرام بخش می شود و شما می توانید به آرامش برسید.

 

کابینت آبی ممبران
کابینت آبی ممبران

کابینت ممبران خاکستری

نکات مثبت

رنگ خاکستری نیز یک از رنگ های خوب و متعادل است که افراد زیادی از این رنگ در کابینت ها استفاده می کنند. تلفیق این رنگ با رنگ های خنثی می تواند باعث جدابیت فضای آشپزخانه هایتان بشود.

نکات منفی

امروزه چون این رنگ مد شده است بیشتر در خانه ها استفاده می شود و ممکن است بعد از مدتی جذابیت خود را از دست بدهد بنابرین باید توجه بکنید که این رنگ را به خاطر علاقه انتخاب می کنید یا به خاطر مد روز.

کابینت ممبران خاکستری
کابینت ممبران خاکستری

 

در این مقاله در مورد انتخاب رنگ مناسب کابینت ممبران با شما عزیزان حرف زدیم و تا حدودی شما را راهنمایی کردیم تا بتوانید در انتخاب رنگ کابینت ممبران دقت کافی داشته باشید تا بعد از مدتی دچار مشکل نشوید. بنابرین پس در انتخاب رنگ کابینت همیشه سعی بکنید دقت کافی داشته باشید تا بعد از مدتی دچار دل زدگی نشوید و از دیدن کابینت ها لذت ببرید.

برای دیدن قیمت کابینت ممبران کلیک بکنید